Soru - Cevap

Takipçiler gerçek mi? (Instagram)

Sitemizde bot takipçi bulunmamaktadır, bot takipçileri bir süre sonra tamamen silindiği için tavsiye etmemekteyiz. Takipçiler karışık ve organik olarak ikiye ayrılmaktadır. Menümüzden ilgili kategorilere ulaşabilirsiniz.

Şifre istiyor musunuz?

Sitemizde bulunan hiçbir hizmette şifre istememekteyiz. Sadece işlem yapacağınız kullanıcı adı veya link (url) yeterlidir.

Hesabım kapatılır mı veya bir risk oluşturur mu?

Hayır. Sistemimiz güvenli ve spam algılama korumalı olarak işlem yapmaktadır. Bugüne kadar yaptığımız işlem nedeniyle kapatılan hesap olmamıştır.

Takipçiler ne kadar sürede gönderiliyor?

Sitemizde başarılı oluşturulan siparişler 7/24 otomatik olarak işlem sırasına alınmaktadır. Ortalama 10-15 dk. içinde işlemler başlamaktadır. Ekstra durumlarda yoğunluğa bağlı olarak 24-48 saat sürebilmekte.

Kullanıcı adını veya linki yanlış girdim. Ne yapabilirim?

İşlemler otomatik başlatıldığı için maalesef iptal ve iade bulunmamaktır. Fakat yanlış girdiğiniz kullanıcı adı boş ise (kullanılmıyorsa) veya link yanlış ise sistem otomatik reddetmektedir. Bu durumda bize ulaşabilir, doğru kullanıcı adı veya linki iletebilirsiniz, işleminiz tekrar başlatılacaktır.

Ödeme işlemi ne kadar güvenli?

Web sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 2048 bit SSL standartında gerçekleşmektedir. Söz konusu haberleşme standardı çok sayıda işlem gören sitelerde dahi güvenle kullanılan bir niteliktedir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının sol üst köşesinde kilit işareti yer almaktadır.

3 Dakika Önce

Hızımızı denemeniz için!

30.08.2020 tarihine kadar indirimi kaçırmayın. Hem güven, hem hızımızı test amaçlı Instagram 100 takipçide büyük indirim. İşlemleriniz otomatik olarak başlatılmaktadır.

BU HAFTA SON!7 AY 11 GÜN 10 SAAT 31 DAKİKA
Instagram
100 Takipçi
  • Yüksek Kaliteli Takipçi
  • Gerçek ve Aktif Kullanıcılar
  • Şifre gerekmiyor
  • Taksit imkanı
  • 7/24 Canlı Destek - E-posta & Telefon
12.997.99₺
SATIN AL